Polski producent listew ramiarskich Knor w Gliwicach.

Od ponad 13 lat łącząc pasję i precyzję produkujemy ramy do obrazów. Posiadamy nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy do produkcji listew ramiarskich, paneli ściennych, listew przypodłogowych. Z dużą dbałością o szczegóły i jakość stosowanego materiału tworzymy listwy do obrazów i fotoram oraz ramy do luster.

Produkcja profili ramiarskich z polistyrenu wpływa korzystnie na ochronę środowiska i zasobów leśnych. Produkujemy wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska listwy do ramek, ramy do luster, ramy do obrazów używając polistyrenu. Wykorzystując ten surowiec do produkcji tworzymy listwy ekologiczne, które można poddać w 100% recyklingowi. Wybierając nasze ramy dbasz o czyste środowisko i ochronę lasów. Więcej informacji o przepływie materiału w procesie produkcji i recyklingu znajdziecie Państwo tutaj.

Z miłości do ekologii produkujemy ramy z polistyrenu.

Do produkcji naszych polistyrenowych listew wykorzystujemy w pełni zautomatyzowany, nowoczesny park maszynowy.

Listwy do obrazów wyprodukowane w Gliwicach.

Oferujemy listwy obrazowe, listwy ramowe o szerokości od 15 do 100 mm, które są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Standardowa długość naszych listew wynosi 3,5 metra. Przy zamówieniu 2000 metrów możemy stworzyć na potrzeby klienta dowolną listwę polistyrenową, wówczas jej kolorystyka, profil oraz długość są dostosowywane indywidualnie. Nasze listwy cechuje estetyka wykonania, wysoka jakość, wytrzymałość, dbałość o detale oraz lekkość. Możemy wyprodukować listwę o dowolnym kształcie, kolorze oraz strukturze powierzchni. Do oklejania profili stosujemy oryginalną folię wyprodukowaną na potrzeby rynku ramiarskiego.

Listwy do obrazów wyprodukowane w Gliwicach

Kolor, profil i struktura listwy ramiarskiej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo eleganckie listwy i ramy w kolorze złotym, srebrnym i miedzianym, zarówno gładkie, jak i posiadające wyjątkową strukturę. Posiadamy minimalistyczną kolekcja ram ze strukturą drewna w kolorze czarnym, białym oraz szarym. Wśród dziesiątek profili, setek kolorów i całej gamie wzorów struktur odnajdą Państwo idealną oprawę.

Możemy nadać listwie różną strukturę powierzchni. Możemy odwzorować dowolny wzór dający efekt rzeźbienia, słoje różnych gatunków drewna, efekt szczotkowania przy metalach, dowolny wzór wytłoczenia lub stworzyć idealnie gładką, połyskującą powierzchnię. W porównaniu do listew ramiarskich wykonanych z MDF, polistyren daje możliwość zastosowania kilku kolorów. Ponadto nie zawiera szkodliwych formaldehydów, jest wodoodporny i w 100% podlegający recyklingowi.