Plakaty artystyczne drukowane na papierze o specjalnych walorach.

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych i modnych plakatów, wśród których znajdziecie Państwo niepowtarzalne wzory plakatów stworzonych przez designerów Knor oraz grafiki, zdjęcia znanych artystów i fotografów.

Produkowane przez nas plakaty drukujemy zarówno na papierze kredowym, jak i satynowym premium o gramaturze 250g/m2. Powierzchnia stosowanego do druku papieru jest matowa, co nadaje mu wyjątkowo ekskluzywnego charakteru. Pozwala on również na doskonałą reprodukcję kolorów i obrazów.

Papier certyfikowany Forest Stewardship Council gwarantuje, że sposób w jaki drewno pozyskane zostało do jego produkcji nie naruszyło bogactw biologicznych i struktury lasów.

Wszystkie nasze plakaty są uszlachetniane tłoczeniem czyli kalandrowane.

Wydruk jest poddany procesowi wytłaczania za pomocą nowoczesnej maszyny nadającej określoną strukturę. Proces ten uwydatnia kolor i podkreśla głębię wzoru, jednocześnie zabezpieczając plakat przed uszkodzeniami. Głębokie tłoczenie plakatu podkreśla wielowymiarowość obrazu.

Wysokiej jakości druk plakatów.

Zaprojektowane przez nas plakaty drukowane są w Polsce. Ważny jest dla nas również aspekt ekologiczny. W naszej firmie drukujemy cyfrowo (latex). Z uwagi na fakt, że tusze latexowe oparte są na bazie wody nie istnieje niebezpieczeństwo pojawiania się nieprzyjemnych zapachów. Renomowana drukarnia, z którą współpracujemy w zakresie druku offsetowego używa do druku profesjonalnych tuszy, które gwarantują pełne odwzorowanie kolorów. Wysokiej jakości druk offsetowy o rozdzielczości 300dpi na ekskluzywnym papierze pozwala na doskonałą reprodukcję pod względem czystości barw.

Plakaty do salonu z kolekcji Knor

Małe i duże plakaty oraz zestawy plakatów do ściennych galerii.

Oferujemy plakaty artystyczne w rozmiarach od 20×20 cm, 21×29,7 cm (format A4), 24×30 cm, 30×30 cm, 30×40 cm, 40×50 cm, 50×50 cm, 50×70 cm, 60×90 cm i 70×100 cm. Dostosowujemy rozmiary plakatów pod potrzeby naszych partnerów handlowych. Projektujemy zestawy plakatów łącząc różne formaty w jedną niepowtarzalną galerię ścienną.

Nasza kolekcja plakatów to nietuzinkowe grafiki, fotografie artystyczne, reprodukcje obrazów. Wspólnie z naszymi designerami tworzymy plakaty skandynawskie, boho, tropikalne, glamour, retro, nowoczesne i minimalistycze. Odkrywamy za pomocą fotografii artystycznej piękno natury, botaniki, kwiatów, zwierząt, krajobrazów. Plakaty z cytatami, ilustracje, grafiki i abstrakcje, obrazy wykonujemy stosując dużą różnorodność stylów i technik. W naszej kolekcji znajdują się reprodukcje malowanych obrazów oraz motywy rysowane ręcznie przez słynnych artystów z całego świata. Zaprojektowaliśmy również kolorowe i wywołujące uśmiech na twarzy każdego plakaty dziecięce. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Zestaw plakatów do salonu z kolekcji KNOR.

Podążając za najnowszymi trendami, nasi projektanci stale dopasowują nowe wzory plakatów tworząc unikalną galerię obrazów. Dobierając małe i duże plakaty można stworzyć dowolne kształty i rozmiary galerii ściennej.

Oprawiając plakaty zyskujemy piękne, nowoczesne obrazy tworzące zestaw plakatów w ramie. Łącząc zdjęcia, cytaty lub artystyczne grafiki stworzyliśmy unikalne galerie plakatów. Skontaktuj się z nami, chętnie prześlemy ofertę nowoczesnych zestawów plakatów.

Zestaw plakatów w ramie z kolekcji KNOR

Ramki do plakatów z kolekcji KNOR.

Produkujemy wysokiej jakości ramki na zdjęcia w wielu różnych rozmiarach i designach współgrające z kolekcją plakatów.

Nasze ramki wykonane są lekkiego i mocnego polistyrenu. Nic tak nie uwydatni i nie podkreśli barw plakatu, obrazu czy zdjęcia jak dobór właściwej ramy. Produkujemy wysokiej jakości ramki na zdjęcia w wielu różnych rozmiarach i designach współgrające z kolekcją plakatów. Ramki dostępne są w rozmiarach od 10×15 cm, 13×18 cm, 15×21 cm, 18×24 cm, 21×29,7 cm A4, 24×30 cm, 30×30 cm, 30×40 cm, 40×50 cm, 50×70 cm, 60×90 cm do 70×100 cm. Łącząc zdjęcia i ramy tworzymy nowoczesną galerię plakatu.

W Gliwicach produkujemy eleganckie i klasyczne profile ram, wąskie i minimalistyczne oraz szerokie i zdobione. Bogata paleta kolorów daje niezliczone możliwości twórcze, błyszczące srebrne ramy, miedziane, w odcieniu złotego metalu, białe, czarne, szare, ze strukturą naturalnego drewna to tylko część naszej oferty. Trafny wybór koloru ramy może podkreślić i uwydatnić barwę plakatu. Komponując małe i duże ramki z plakatami uzyskasz piękną ścianę z obrazami. Do ochrony zdjęć, obrazów lub plakatów używamy nie tylko zwykłej tafli szklanej, ale również krystalicznie czystego i bezpiecznego szkła polistyrenowego.