Polistyren (GPPS) bezbarwny, połysk.

Płyta PS/GPPS (Polistyren/General Purpose Polistyren) jest materiałem o doskonałej przezroczystości zwanym bezpiecznym szkłem. Szkło polistyrenowe zwane potocznie plexi jest to krystalicznie czyste, lekkie szkło polistyrenowe o przepuszczalność światła na poziomie 89%.

Polistyren (GPPS) bezbarwny, połysk swą lekkość zawdzięcza ciężarowi właściwemu 1,05g/m3. Jest bezpieczniejszym, nietłukącym i trwalszym komponentem. Przeźroczyste płyty PS posiadają dobre właściwości optyczne, doskonale gładką, twardą powierzchnię. Ze względu na swoje właściwości są one bardzo często wykorzystywane w dekoracji wnętrz jako akcesoria do ramek i obrazów zabezpieczające zdjęcie lub plakat przed zabrudzeniami, kurzem oraz plamami.

W naszej ofercie dostępne są płyty o grubości 0,75mm przycięte do wymiarów 10×15, 13×18, 15×21, 18×24, 21×29,7 (A4), 24×30, 30×40, 40×50, 50×70 do 70×100 cm. Tolerancja wymiaru +-1 milimetr. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą w niestandardowym formacie do 70×100 cm prosimy o kontakt.

Bezpieczny plakat i blask.

Akcesoria do oprawy zdjęć i plakatów w postaci polistyrenu nadadzą blask i zabezpieczą każde dzieło. Na pierwszy rzut oka płyty PS nie różnią się niczym od naturalnego szkła. Nasze szkło polistyrenowe posiada te same właściwości odblaskowe i jest nieskazitelnie czyste. Jako akcesoria do ramek i obrazów polistyren preferowany jest ze względu na wysokie bezpieczeństwo użytkownika oraz łatwą obróbkę.

Dla zabezpieczenia go w procesie produkcyjnym i logistycznym pokrywane jest dwustronną folią ochronną, którą klient z łatwością usunie. Doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie bezpieczeństwo odgrywa najważniejszą rolę, czyli w domu oraz miejscach użyteczności publicznej, szkołach, żłobkach, przedszkolach. Ramkę lub obraz z plexi z łatwością można zamontować na ścianie. Ramka z plexi jest bardzo lekka. Jest to również dobre rozwiązanie dla produktów sprzedawanych e-commerce z uwagi na bezpieczną logistykę.

Płyty GPPS nadadzą blask i zabezpieczą każde dzieło.

Płyty GPPS nadadzą blask i zabezpieczą każde dzieło.