Ramy do plakatów i zdjęć produkowane w Gliwicach.

Produkowane przez nas ramy wykonane są z mocnego i lekkiego polistyrenu. Odpowiednio dobrane zszywki i precyzyjne maszyny gwarantują idealne dopasowanie i mocne łączenie listwy ramiarskiej.

Oferujemy ramy na zdjęcia w rozmiarach od 10×15 cm, 13×18 cm, 15×21 cm, 18×24 cm, 21×29,7 cm czyli ramki A4, 24×30 cm, 30×30 cm, 30×40 cm, 40×50 cm, 50×70 cm, 60×90 cm do 70×100 cm. Wybór rozmiaru jest uzależniony od profilu listwy ramiarskiej. Tniemy i zszywamy również niestandardowe rozmiary ram przy określonym minimum produkcyjnym. Zlecone u nas ramy na zdjęcia możesz uzupełnić o liczne akcesoria ramiarskie, takie jak: tyły do ramek, krystaliczne i bezpieczne szkło polistyrenowe, szkło, zawieszki oraz plakaty.

Ramy do obrazów.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów do oprawy obrazów stworzysz wymarzoną kolekcję plakatów w ramkach. Posiadamy w swojej ofercie tysiące plakatów i setki kolorów listew w kilkudziesięciu profilach, dzięki czemu z łatwością pomożemy dobrać odpowiednie ramy do obrazów. Jeśli posiadacie Państwo własne plakaty do oprawy nasze liczne akcesoria do obrazów pozwolą na jej wzbogacenie o szkło, plexi, dodatkowe zawieszki. Możemy każdy plakat uszlachetnić za pomocą kalandra, co nada mu piękną strukturę i zabezpieczy jego powierzchnię, poprzez zmniejszenie ryzyka porysowania plakatu i widoczności odcisków palców. Trafny dobór koloru ramy do plakatu jest kluczowy.

Obrazy w ramie wyprodukowane w Gliwicach

Ramy na zdjęcia produkowane w KNOR Gliwice

W naszej ofercie znajdziecie Państwo eleganckie i modne ramki w kolorze złotym, srebrnym i miedzianym, gładkie i błyszczące lub posiadające wyjątkową strukturę, która swoją głębią potęguje efekt wykończenia. Klasyczna kolekcja ram ze strukturą imitującą naturalne słoje drewna w kolorze czarnym, białym oraz szarym podkreśli minimalistyczny, skandynawski charakter oprawy. Ramki do obrazów w kolorze brzozy lub orzecha idealnie pasują do oprawiania plakatów, zdjęć artystycznych przedstawiających naturę i botanikę.

Szeroka gama ram do luster.

Produkujemy ramy gotowe nie tylko o standardowym kształcie prostokąta lub kwadratu, lecz również o nietuzinkowym kształcie heksagonu. Nasze ramy wykonane zostały z polistyrenu, materiału odpornego na wilgoć i pleśń. Dzięki naszej oprawie zaoferujecie Państwo swoim klientom doskonałe i trwałe lustra do łazienki.

Nasze lustra w ramach zdobyły złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich „HOME DECOR”.

Producent ram do obrazów Knor Gliwice

Zaopatrujemy firmy produkcyjne i punkty ramiarskie.

Kompleksowo zaopatrujemy ramiarzy produkując wysokiej jakości, gotowe ramy na plakaty w różnych kolorach i rozmiarach. Znajdzie Państwo w naszej ofercie ramy i oprawy eleganckie, klasyczne, szerokie i zdobione oraz wąskie i minimalistyczne.