Tyły do fotoram z krawatem.

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria do ramek. Produkujemy tyły do ramek MDF z krawatami z dbałością o każdy detal.

Oferujemy wysokiej jakości, wykonane z precyzją oraz zachowaniem dużej estetyki akcesoria do ramek i obrazów. Elementy do produkcji ramek wytwarzamy na w pełni zautomatyzowanych maszynach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo akcesoria do produkcji ramek, takie jak: tyły do ramki na zdjęcia, krawaty, zawiasy, zawieszki, szkło polistyrenowe, ramy oraz akcesoria i dodatki do oprawy obrazów, w postaci listew ramiarskich, zawieszek do obrazów, płyt MDF, plakatów. Nasze akcesoria do oprawy zdjęć i plakatów ułatwią montaż produktów w Twojej firmie.

Tyły, krawaty, zawiasy i zawieszki.

Tył do ramki na zdjęcia wykonujemy z płyty MDF o grubości 2,5 mm, która charakteryzuje się dużą stabilnością. Płyta spełnia normę E1 oznaczającą emisję nie większą niż 0,1 PPM (0,125 mg na m3) co umożliwia bezpieczne jej stosowanie w mieszkaniach, domach, budynkach użyteczności publicznej, między innymi w szpitalach oraz szkołach. Tył do ramki na zdjęcia wyposażony został w metalowy zawias, który aplikowany jest na automatycznych urządzeniach służących do montażu krawata z tyłem. Pozwala to na uzyskanie powtarzalności, a co za tym idzie wysokiej jakości komponentu. Zawias do ramki na zdjęcia posiada ogranicznik kąta rozwarcia. Zawias użyty do produkcji gwarantuje stabilność gotowego produktu przez cały okres użytkowania. Podpórki do ramek mogą kończyć się na równi z płytą lub wystawać poza nią. Ich długość jest dostosowywana do szerokości ramy.

Akcesoria do ramek i obrazów

Akcesoria do ramek i obrazów: tyły MDF z krawatem.

Tył do ramki z krawatem umożliwia postawienie ramki w pionie lub poziomie. Zawieszki do ramek oraz krawaty do ramek sprzedawane są również osobno.

Krawaty do ramek są wybijane za pomocą tłoczników co gwarantuje utrzymanie ich kształtu i zachowanie zaokrąglonych krawędzi. Akcesoria do ramek na zdjęcia wytwarzane są na maszynach w pełni zautomatyzowanych, gwarantujących wysoką jakość każdego komponentu. Wysoką estetykę pleców do ramek zapewnia doskonałe dopasowanie koloru krawatu i płyty. Plecy do ramki z zastosowaniem stopki wykonujemy w rozmiarach: 10×15, 13×18, 15×21, 18x24cm.

Możliwe jest dodanie zawieszki wsuwanej pozwalającej na łatwe zawieszenie ramki na ścianie w pionie lub poziomie. Wszystkie oferowane przez nas zawieszki do ramek wykonane z metalu testowane pod kątem odporności na rdzę, jest to tzw. test soli.