Akcesoria do ramek i obrazów.

Produkujemy tyły do ramek MDF z krawatami z dbałością o każdy detal dostosowując je do potrzeb naszych klientów.

Oferujemy wysokiej jakości, wykonane z precyzją oraz zachowaniem dużej estetyki akcesoria do ramek i obrazów. Elementy do produkcji ramek wytwarzamy na w pełni zautomatyzowanych maszynach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo akcesoria do produkcji ramek, takie jak: tyły do ramki na zdjęcia, krawaty, zawiasy, zawieszki, szkło polistyrenowe, ramy oraz akcesoria i dodatki do oprawy obrazów, w postaci listew ramiarskich, zawieszek do obrazów, płyt MDF, plakatów. Nasze akcesoria do oprawy zdjęć i plakatów ułatwią montaż produktów w Twojej firmie.

Plecy do obrazów i tyły do ramki z zawieszkami.

Na życzenie klienta stosujemy zawieszki wciskane w płytę MDF, tak zwane wieszaki wciskowe montowane w pionie oraz poziomie. Zawieszki metalowe 2 oczkowe, tak zwane krokodylki stosujemy do ramek w rozmiarach od 21×29,7 cm (A4) do 40×50 cm.

Od rozmiaru 50×70 cm do 70×100 cm stosujemy zawieszkę 3 oczkową, tak zwany wieszak wciskany na 3 rozety. Zawieszka metalowa wciskana w płytę posiada zawias łamany ułatwiający powieszenie produktu. Wysoka wytrzymałość na zerwanie stosowanej przez nas zawieszki do obrazów została potwierdzona testami laboratoryjnymi. Dodatkowo w wymiarze płyty 70×100 cm możemy zastosować różne rozmieszczenie zawieszek w postaci jednej zawieszki w pionie i dwóch zawieszek w poziomie. Dzięki haczykom do ramek, które posiadają szerokie ząbki mamy możliwość regulacji poziomu obrazu na ścianie.

Tył do ramki z zawieszkami

Tył do ramki na zdjęcia z zawieszkami.

Elementy do produkcji ramek wytwarzamy na w pełni zautomatyzowanych maszynach.

Tył do ramki na zdjęcia wykonujemy z płyty MDF o grubości 2,5 mm, która charakteryzuje się dużą stabilnością. Płyta spełnia normę E1 oznaczającą emisję nie większą niż 0,1 PPM (0,125 mg na m3) co umożliwia bezpieczne jej stosowanie w mieszkaniach, domach, budynkach użyteczności publicznej, między innymi w szpitalach oraz szkołach.