Fotoramy i ramy do plakatów produkowane na wymiar.

Do produkcji naszych ramek wykorzystujemy wysokiej jakości szkło oraz bezpieczne i krystalicznie czyste szkło polistyrenowe. Podczas produkcji szkło polistyrenowe zabezpieczone jest podwójną folią ochronną.

Ramki na wymiar produkujemy przy określonym minimum produkcyjnym. Dzięki metalowym uchwytom ramki z łatwością mogą zostać zawieszone w pionie lub poziomie. Mniejsze ramki do formatu 18×24 cm mają dodatkową funkcję umożliwiającą postawienie. Oferujemy również liczne akcesoria ramiarskie do produkcji ramek.

Szkło oraz bezpieczne szkło polistyrenowe w eleganckich ramach.

Powłoką chroniącą plakat, zdjęcie lub obraz jest szkło lub plexi. W naszej ofercie oprócz tafli szkła znajdziecie Państwo krystalicznie przejrzyste szkło polistyrenowe, w które wyposażone są nasze ramki na zdjęcia. Na pierwszy rzut oka nie różnie się niczym od naturalnego, chociaż wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa o grubość 0,85mm. To bezpieczniejsze, nietłukące się, trwalsze i znacznie lżejsze rozwiązanie. Szkło polistyrenowe posiada te same właściwości odblaskowe i jest krystalicznie czyste. Doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym lub miejscach użyteczności publicznej, gdzie bezpieczeństwo odgrywa najważniejszą rolę. W procesie produkcyjnym pokrywane jest dwustronną folią ochronną. Szkło zabezpiecza przed zabrudzeniami, kurzem oraz plamami i pozwala na ochronę zdjęcia, plakatu lub obrazu przez długi czas. Zobacz naszą ofertę, zapraszamy do sklepu internetowego.

Ramki na zdjęcia z certyfikatem FSC® od polskiego producenta KNOR.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i wyspecjalizowanej kadrze produkujemy wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska listwy do ramek używając polistyrenu. Rama wykonana z polistyrenu jest odporna na wilgoć i pleśń oraz nie zawiera formaldehydów. Łącząc pasję i precyzję tworzymy produkty z dużą dbałością o szczegóły i jakość stosowanego materiału. Listwy ramiarskie wykonane z polistyrenu są ekologiczne, można poddać je recyklingowi. Wybierając nasze ramki na zdjęcia dbasz o czyste środowisko i ochronę lasów. Złóż zapytanie o ofertę na produkty certyfikowane FSC®. Towary z certyfikatem FSC® produkowane są pod specjalne zamówienie.

Ramki ze sznurkami produkowane w Gliwicach

Łatwe zawieszenie ramki na ścianie w pozycji pionowej lub poziomej.

Tyły do ramki na zdjęcia wykonujemy z płyty MDF o grubości 2,5 mm. Dzięki mocnym, testowanym, metalowym zawieszkom ramki można z łatwością umieścić na ścianie w pionie lub poziomie. Małe ramki od 10×15 cm do 18×24 cm dodatkowo posiadają z tyłu krawat do ramek umożliwiającą postawie ramki na równej powierzchni w pozycji pionowej lub poziomej. Tył wyposażony jest w metalowy zawias z ogranicznikiem kąta rozwarcia.

Produkujemy akcesoria do ramek na zdjęcia. W ofercie posiadamy:

Zestawy ramek, multiramy i fotogalerie.

Podążając za najnowszymi trendami tworzymy różne kształty multiram na zdjęcia. Posiadamy w ofercie zestawy ramek na zdjęcia połączone tworzące jednopłaszczyznowe galerie lub wielopłaszczyznowe multiramy z efektem 3D. Łączymy razem 4, 6, 10, 20 ramek ze szkłem lub z plexi. Najbardziej efektowne są fotogalerie ścienne na 10 zdjęć lub duże galerie na ścianę składające się z 20 miejsc na zdjęcie.

Małe ramki doskonale sprawdzą się do wyeksponowania zdjęć tworząc galerię ścienną. Produkujemy również ramki na kilka zdjęć z passepartout. Wzbogacając zestaw pojedynczych ramek o artystyczne plakaty stworzymy zestaw obrazów. Ramki ze sznurkami, gdzie można umieścić za pomocą drewnianych klipsów galerię zdjęć, notatki, rysunki, niewielkie przedmioty, jak na przykład klucze. Produkujemy je w rozmiarach 45×55 cm, 26×56, 55×75 cm.

Z naszymi ramkami i plakatami stworzą Państwo unikalną galerię obrazów.

Zestawy ramek na zdjęcia KNOR produkowane w Gliwicach

Specjalna oferta druku cyfrowego.

Tworzymy unikalnie kolekcje wkładek do naszych fotoram, które drukujemy cyfrowo. Zobacz jakie spersonalizowane wkładki tworzymy.

Druk pod zamówienie Knor

Nowoczesne ramki na zdjęcia dostępne w wielu kolorach.

Klasyczna kolekcja ram z drewnianym wykończeniem i wyczuwalną strukturą w kolorze czarnym, białym czy szarym podkreśli minimalistyczny charakter przestrzeni.

Nasze ramki na zdjęcia wykonane są lekkiego i mocnego polistyrenu. Produkujemy wysokiej jakości ramki do zdjęć i obrazów w różnych kolorach i rozmiarach. Dysponujemy bogatą kolekcją eleganckich i klasycznych profili ram. Od wąskich i minimalistycznych poprzez szerokie i zdobione.

Profile i kolory ramek na zdjęcia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo eleganckie ramki w stylu glamour w kolorze złotym, srebrnym i miedzianym. Błyszczące złote ramki na zdjęcia dodadzą blasku każdemu wnętrzu. Czarne ramki nadają charakteru, głębi oraz ostrości dlatego doskonale nadają się do oprawy grafik. Białe ramki na białej ścianie dają efekt nieskończoności, to plakat i jego przekaz jest najważniejszy.

Chcąc stworzyć stylowe kontrasty powstała kolekcja nowoczesnych ramek w kolorze czerwonym, różowym, żółtym, turkusowym, zielonym, różowym, szarym oraz miętowym.