Ozdobne panele ścienne i obrazy heksagonalne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo panele dekoracyjne w kształcie heksagonu, które pomogą wykreować niepowtarzalne, niebanalne i klimatyczne wnętrze. Zestaw 5 paneli sześciokątnych tworzy kompozycję o wymiarach zewnętrznych 106×76 cm. Wielkość pojedynczego panelu wynosi 35,5×30,5 cm. Wykorzystanie ozdobnego panelu do aranżacji wnętrza nada przestrzeni nowoczesnego charakteru.

Panele heksagonalne stanowią piękny zestaw obrazów z możliwością przyklejenia na ścianę w dowolnym położeniu. Obrazy heksagonalne przełamią monotonię każdej ściany. Nie są tradycyjnym zestawem obrazów, dzięki nim ściana uzyskuje nową fakturę, a wnętrze nowoczesny wygląd. Są bardzo łatwe w montażu, lekkie i nie wymagają nawiercania ściany. Oprócz efektu dekoracyjnego jest jeszcze aspekt praktyczny. Panele ozdobne maskują wszelkie nierówności ścian.

Panele ścienne do salonu, sypialni lub przedpokoju.

Współczesne wnętrza przygotowuje się tak, by spersonalizować dostępną przestrzeń. Obecnie stosuje się innowacyjne rozwiązania w dekoracji wnętrz, takie jak nowoczesne panele ścienne. W naszej ofercie znajdą Państwo panele o skandynawskich wzorach, minimalistycznych oraz glamour. Duża różnorodność wzorów sprawia, że dekoracje można bez przeszkód dopasować do wnętrza w każdym stylu.

Panele ścienne do salonu, sypialni lub przedpokoju pozwalają na stworzenie unikalnej galerii ściennej i nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. Spełnią one swoją rolę nie tylko w mieszkaniu. Doskonale sprawdzą się w biurze, hotelu lub restauracji.

Panele dekoracyjne produkowane przezKNOR Gliwice

W jaki sposób produkujemy panele dekoracyjne ścienne?

Druk offsetowy na papierze wysokiej jakości gwarantuje pełne odwzorowanie kolorów.

Kalandrowanie plakatu, czyli nadanie mu struktury zabezpiecza jego powierzchnię oraz podkreśla barwy, nadając jednocześnie wielowymiarowość obrazu. Wytłaczany plakat zostaje przyklejony do płyty MDF o wymiarach 35,5×30,5 cm. Pięć paneli, z których stworzony jest zestaw, zostaje zapakowane do specjalnie zaprojektowanego kartonowego pudełka wraz z paskami samoprzylepnymi i instrukcją montażu.

Instrukcja montażu paneli ściennych.

Panele dekoracyjne ścienne są lekkie i łatwe w montażu. Jak zamontować panele ozdobne ?

  1. Wyciągnij panel dekoracyjny z pudełka i samoprzylepne taśmy montażowe, które znajdziesz w zestawie.
  2. Odwróć panel ścienny. Przyklej trzy paski samoprzylepne z tyłu. Zdejmij z naklejki papierową ochronę.
  3. Przyklej panek dekoracyjny do ściany i przytrzymaj dociskając go dociskając do ściany przez 10 sekund.

Instrukcja montażu paneli ściennych