Tablice kredowe.

Produkowane przez nas w Gliwicach tablice kredowe służą celom edukacyjnym, wspierają kreatywną zabawę. Znajdują swoje zastosowanie w szkole, na uczelniach, w pracy, w salach konferencyjnych, w restauracji, w przedszkolu, w pubach, hotelach, w domu. Tablice dla dzieci do nauki i zabawy to niezbędnik każdego domowego przedszkola.

Zalety tablicy kredowej.

Nasze tablice kredowe wykonane są z płyt HDF, charakteryzujących się wysoką ściernością. Łatwo i szybko zapisujemy na niej wszelkie informacje i bez trudu i specjalnych środków usuniemy z niej informacje. Ramy produkowanych przez nas tablic kredowych wykonane są z ekologicznego polistyrenu. Dzięki bogatej kolekcji profili i szerokiej kolorystyce ram tablice do pracy stanowią dekorację każdego wnętrza. Rama tablic kredowych wykonana została z polistyrenu, lekkiego, trwałego, a co najważniejsze ekologicznego materiału. Produkowana przez nas rama jest odporna na wilgoć i nie zawiera formaldehydów.

W naszej kolekcji znajdziecie Państwo różne wymiary tablic kredowych 30×40 cm, 50×80 cm, 60×90 cm oprawione w szeroką paletę kolorowych ram. Tablica posiada dwa uchwyty dające możliwość powieszenie jej na ścianie w pionie lub poziomie. Produkujemy również tablice kredowe, które można powiesić na sznurku w rozmiarze 20×30 cm i 30×40 cm. Wisząca tablica kredowa na sznurku świetnie sprawdzi się nie tylko do przekazywania informacji domownikom, ale również będzie elementem dekoracyjnym wnętrza.

Tablice szkolne i do nauki w domu.

Tablice kredowe spełniają funkcję edukacyjną zarówno w szkole jak i w domu. Czarna tablica rozwija i jest kreatywnym narzędziem do nauki. Z pomocą tablic dla dzieci i kolorowej kredy odkryjemy zalety nauki przez zabawę. Tablice do rysowania umożliwiają wprowadzenie pierwszych lekcji w domu. To tablica do pisania inspiruje rodziców do wprowadzenia nauki dla najmłodszych w domowym zaciszu. Dzięki nim nauka pisania i czytania będzie o wiele prostsza. Tablice do nauki w domu doskonale rozwijają nasz pociechy.

Tablica kredowa w połączeniu z tablicą korkową na ścianie stworzy doskonałą przestrzeń do pracy. Łączą one możliwość pisania i przyczepiania rzeczy kolorowymi pinezkami.

Produkcja tablic do nauki w KNOR w Gliwicach

Tablice kredowe w kolorowych ramach.

Tablice do domu mogą być nie tylko praktyczne, ale również dekorować wnętrze, a to wszystko dzięki pięknym ramom.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tablice kredowe w czarnej ramie, białej, srebrnej, złotej oraz ze strukturą drewna. Tablice do malowania dla dzieci oprawiamy w kolorowe ramy.

Pielęgnacja tablicy kredowej.

Z tablicy kredowej bardzo łatwo usuniemy pył kredowy za pomocą gąbki lub lekko wilgotnej szmatki.