Tabliczki dekoracyjne na każdą okazję.

Nasi projektanci stworzyli bogatą wzorniczo i kolorystycznie kolekcję tabliczek dekoracyjnych. Ozdobne tabliczki ze sznurkiem dostępne są w rozmiarach 20x20cm i 30x30cm.

Dekoracyjne tabliczki z sentencjami można powiesić na ścianie czy drzwiach. Stanowią niepowtarzalną dekorację, ta niewielka zawieszka z cytatem lub obrazem wzbogaci pomieszczenie i podkreśli jego indywidulny charakter. Tabliczka ozdobna to pełen wdzięku dodatek pasujący zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeni. Każda zawieszka do domu została wykonana z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal.

Jak tworzymy tabliczki ozdobne? Wydruk plakatu, kalandrowanie i produkcja tabliczek dekoracyjnych.

Plakaty drukujemy na papierze kredowym premium o gramaturze 250g/m2. Wysokiej jakości druk offsetowy o rozdzielczości 300dpi pozwala na pełne odwzorowanie kolorów. Plakat uszlachetniamy, czyli nadajemy mu strukturę, co podkreśla wielowymiarowość obrazu, uwydatnia kolor i zabezpiecza plakat przed uszkodzeniami. Nadanie struktury podkreśla wielowariantowość obrazu. Naklejamy plakat na płytę MDF i montujemy sznurek.

Kolorowe tabliczki dekoracyjne produkowane w Gliwicach.

W kolekcji okolicznościowych tabliczek znajdziecie Państwo tabliczki dziecięce, świąteczne, walentynkowe, dla mamy i taty, dla babci i dziadka oraz tabliczki z napisami. Na życzenie Klienta drukujemy cyfrowo i możemy przygotować tabliczki z dowolnym motywem. Odwiedź nasz sklep lub złóż zamówienie telefonicznie +48 784 529 840

Kolorowe tabliczki dla dzieci udekorują i rozweselą każdy dziecięcy pokój. Dobierając kilka pasujących motywów można stworzyć zestaw obrazów.

Tabliczki ozdobne produkowane w Knor

Producent ozdobnych tablic dekoracyjnych do wystroju wnętrz.

W celu prezentacji towaru na sklepie projektujemy dostosowane do potrzeb klienta, ilości i produktu ekspozytory, displaye, standy reklamowe. Od małych białych ekspozytorów kartonowych po ozdobne ćwierć paletowe displaye przedstawiające produkt w aranżacji.

Można jej użyć także jako urozmaicenie i dodatek do galerii ściennej. Tabliczkami można udekorować dom na Święto Bożego Narodzenia lub Wielkanoc. Ozdobią ściany w salonie oraz drzwi. Walentynki to doskonała okazja na stworzenie romantycznego nastroju nie tylko w sypialni, tabliczki ozdobne uzupełnią dekorację wnętrza. Wyrazy miłości, uznania i wdzięczności przekażą tabliczki ofiarowanie mamie, tacie, babci czy dziadkowi. To doskonały prezent dla naszych najbliższych.