Jesteśmy producentem listew ramiarskich, ram i obrazów.

Produkujemy lustra, tablice korkowe i kredowe, tabliczki i panele dekoracyjne, płótna. Prowadzimy sprzedaż akcesoriów ramiarskich.

Od ponad 20 lat zaopatrujemy klientów sieciowych, hurtowych i detalicznych na rynku krajowy i zagranicznym. Jesteśmy firmą dysponującą zautomatyzowanym parkiem maszynowym i nowoczesną technologią.

Jako jedyni w Polsce dysponujemy liniami do produkcji listew z polistyrenu.

Stale pracujemy nad nowymi procesami technologicznymi, a nas projektanci tworzą niezliczone kolekcje modnych wzorów i produktów.

Współpracujemy z sieciami DIY.

Specjalizujemy się w obsłudze sieci hipermarketów w krótkim czasie realizując duże dostawy zarówno bezpośrednio na punkty sprzedaży, jak i magazyny centralne. Dokonujemy kompletacji zarówno pojedynczych produktów, jak i zbiorczych opakowań. Tworzymy marki własne i projektujemy unikalny asortyment spełniający potrzeby naszych klientów. Uczestniczymy w akcjach handlowych z produktami dostosowanymi do tematyki, okoliczności oraz czasu jej przeprowadzenia. Projektujemy również standy ekspozycyjne dedykowane pod dany asortyment.

Produkcja obrazów Knor

Posiadamy ceryfikat FSC®

W 2011 roku otrzymaliśmy certyfikat FSC® (FSC C106232), który pomaga zachować lasy dla przyszłych pokoleń. Potwierdza on nasza troskę o odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. Produkujemy towar o określonych przez klienta parametrach technicznych. Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną produktów certyfikowanych FSC prosimy o kontakt. Towary z certyfikatem FSC® produkowane są pod specjalne zamówienie.

Zaopatrujemy firmy produkcyjne i punkty ramiarskie.

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria do produkcji ramek i obrazów. Zautomatyzowane linie do produkcji gwarantują precyzję oraz zachowanie dużej estetyki komponentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo akcesoria do produkcji ramek, takie jak: tyły do ramek, krawaty, zawiasy, zawieszki, szkło polistyrenowe, ramy oraz akcesoria i dodatki do oprawy obrazów w postaci listew ramiarskich, zawieszek do obrazów, płyt MDF oraz plakatów.

Produkcja ramek w Gliwicach

Prowadzimy sprzedaż hurtową.

Posiadamy kolekcje produktów dedykowane pod sklepy meblowe, sklepy z artykułami dekoracyjnymi oraz sklepy internetowe. Dostosowujemy logistykę produktów do potrzeb klienta. Jeśli chcesz zapoznać się z naszą najnowszą ofertą lub wspólnie z nami stworzyć produkt w pełni dostosowany do Twoich potrzeb skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.