Produkcja tablic korkowych w Knor w Gliwicach.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka podstawowych i najczęściej wybieranych przez klientów wymiarów tablic 30×40 cm, 40×60 cm, 50×80 cm, 60×90 cm, 70×120 cm. Dla klientów hurtowych produkujemy tablice na wymiar.

Produkowane przez nas tablice korkowe są wykonane z wysokiej jakości naturalnego korka. Miękka płyta pilśniowa pokryta jest arkuszem korkowym. Zastosowanie tego materiału daje możliwość przypinania do tablicy za pomocą pinezek nie tylko różnorodnych kartek i dokumentów, planu lekcji, rozkładu zajęć, wiadomości, rysunków, fotografii, ale również niewielkich przedmiotów takich jak: klucze, przypinki, breloczki. Doskonale sprawdzi się w biurze, domu, szkole. Poza oczywistą funkcją praktyczną taką jak ułatwienie organizacji tablica korkowa może także pełnić rolę dodatku, który jednocześnie stanowi element dekoracyjny. Tablice z korka posiadają haczyki umożliwiające powieszenie ich w pionie i poziomie. Rama wykonana jest z ekologicznego polistyrenu.

Portugalski korek. Produkujemy tablice korkowe z naturalnych materiałów najwyższej jakości.

Portugalia to mekka korka naturalnego, który otrzymywany jest z kory wiecznie zielonego dębu korkowego (Quercus suber). Powierzchnia naszych tablic korkowych jest produkowana z wysokiej jakości, naturalnego arkusza korkowego. Tablica korkowa jest bardzo wytrzymała, stabilna i trwała, gdyż arkusz korkowy jest przyklejony do ramy. Pozwala to na wielokrotne wpinanie pinezek bez obaw o zniszczenie delikatnej powierzchni.

Tablica korkowa na wymiar.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka podstawowych i najczęściej wybieranych przez klientów wymiarów tablic 30×40 cm, 40×60 cm, 50×80 cm, 60×90 cm, 70×120 cm. Dla klientów hurtowych produkujemy tablice korkowe na wymiar. Tablica wyprodukowana jest z najlepszych materiałów, przy zachowaniu szczególnej dbałości o wysoką jakość i staranne wykończenie każdego detalu.

Tablica korkowa produkowana w Knor w Gliwicach

Tablica korkowa w ramie produkowana w Knor w Gliwicach.

Produkowane przez nas tablice korkowe są wykonane z wysokiej jakości naturalnego korka. Dla klientów hurtowych produkujemy tablice na wymiar. Oferujemy tablice w dekoracyjnych ramach oraz tablice korkowe z nadrukiem.

Produkujemy ramy do tablic korkowych z ekologicznego polistyrenu w każdym kolorze. Małe tablice korkowe posiadają wąską 1,5 cm ramę, a duże tablice korowe 2 cm szerokości. Tablica korkowa w ramie stanowi doskonały dodatek wystroju wnętrz. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tablice korkowe w czarnej ramie, białej, ramie o strukturze drewna, które współgrają z wnętrzami minimalistycznymi i skandynawskimi. Kolory metaliczne ram takie jak złoto, srebro, miedź dodadzą elegancji i podkreślą profesjonalizm przestrzeni. Tablice korkowe w kolorowej ramie uzupełnią kolekcję dziecięcą.

Tablica korkowa z nadrukiem.

Uzupełnienie oferty klasycznych tablic stanowią tablice korkowe z nadrukiem. Powierzchnia tablicy korkowej z mapą świata wykonana jest z naturalnego korka z nadrukiem mapy świata w kolorze czarnym. Zaletą tablicy jest lekkość oraz łatwość instalacji na ścianie. Z uwagi na wzór montaż tablicy jest możliwy w poziomie.